Cheers To 50 Years Winners Announced

1st Prize

1st Prize

Jack Sunasky, Milton Keynes

2nd Prize

2nd Prize

Custom Musicman Silhouette Guitar

Paul Townsend, Accrington

Custom Musicman Stingray Bass

Rob Smith, West Yorkshire

Musicman Instrument

Chris Hutchens, Burton Upon Trent

Jon Clairmonte, London

Matthew Hamilton, London

Diane Cahill, Southampton

Ian Mckean, London

3rd Prize

3rd Prize

Sterling By Musicman Instrument

Ian Nicholls, Bedford

Phil Denton, Beds

Seb Harrington, Brighton

Tim Ramage, Bucks

Lewis Concammon, Coventry

4th Prize

4th Prize

S.U.B. By Sterling Instrument

Les Watts, Leics

Paul Palmer, Bournemouth

Lance Perkins, Worcs

Alexander King, York

S P Sanderson, Cambridge

5th Prize

5th Prize

Ernie Ball Volume Pedal JR

James Coleman, Gloucester

Jon Clafton, Aberdeen

Vince Murray, Ashton Under Lyne

Kevin Lang, Bath

Nick Holgate, West Yorks

Kim Webber, Somerset

William Berkley-Smith, Brighton

John Moore, Poole

Matt Wood, Chesterfield

A Green, Wolverhampton

6th Prize

6th Prize

Ernie Ball Accessory Bundle

Pedro Andre, Clydebank

Brian Andrews, Bristol

Derren Ashby, Basildon

David Axelbank, London

Ben Aylott, Hertfordshire

Steve Ballam, Bristol

Keith Barclay, Stalbridge

Jerome Bascome-Pipp, Wellingborough

Paul Bateman, Wivenhoe

Tony Beer, Kent

Matthew Bishop, Cherry Willingham

Colin Black, Preston

Jonathan Bradbury, Coventry

Neil Brooker, Sheffield

Nick Bullock, York

Diane Cahill, Southampton

C Cahill, Southampton

Bobby Chapman, Surrey

James Coleman, Gloucester

Dan Collis, Oxford

Roberto Corbari, Reigate

C Costantinov, Cheltenham

Roddy Crichton, Glasgow

Oliver Cudworth, Coventry

Cath Farr, Lancs

Steve Flaherty, Wolverhampton

Jonathan Fletcher, Sheffield

Chris Ford, Devon

Neil Frearson, Newark

Colin Fullerton, Herts

Jamie Gilchrist, Edinburgh

A Green, Wolverhampton

Suk Man Green Choi, Essex

Matthew Hamilton, London

Luke Hatton, Mansfield

Andrew Haughton, Stockton-On-Tees

Matt Heath, Kent

Tom Hemstock, Peterborough

Spike Holifield, Oxford

Tony Howard, Essex

Chris Hull, Lancs

Music Inn, Nottingham

Richard Irons, London

Charlie James, Bristol

Brian Jones, Gloucs

Mike Jones, Cumbria

Mark Keighley, Staffs

Alexander King, York

Christine Kirk, Berrow

Stu Lambeth, Wolverhampton

Alexander Lewis, Birmingham

Paul Leyden, Manchester

Peter Lister, Suffolk

Will Macdonald, South Holmwood

Glenn Macdonald Jones, Norbury

A Maiden, Wigan

Byron Marr, Buckingham

Matt Marten, East Sussex

Martin McAdam, Perth

Del Mcarthy, Oxford

Tom Mccormack, Leicester

Martin Mcdonald, Moray

Dedan Mgrath, Bristol

Dan Miles, Essex

Luke Milne, Sheffield

John Moore, Poole

Gary Mullins, Bucks

Terry O'Loughlin, East Sussex

Adam O'Malley, Liverpool

Jeremy Owens, Exeter

Lance Perkins, Worcs

Tim Ramage, Clinton

Carl Robinson, North Yorks

Dan Robson, E.Yorks

Gill Rushton, Stoke On Trent

James Shephard, London

Terry Smith, Rawenstall

Sam Soper, London

G.A. Spencer, Devon

Jay Stone, Hants

Jon Sudbury, Swansea

Jack Sunasky, Milton Keynes

Chris Tait, London

Simon Thorn, Exmouth

Nick Tucker, Marlborough

David Tucker, Huntingdon

R Underwood, Bourne

Mike Wallace, Dingwall

Kim Webber, Somerset

Dave Wright, Leicester

Thomas Wright, Peterborough

Bob Youngs, Suffolk

Please note: All winning competition entries were drawn at random and some prize winners have won more than one prize.

For more information contact: ERNIE BALL UK